הדברה אלקטרונית

הדברה אלקטרונית – עם הפנים לעבר המחר

הדברה אלקטרונית באה להציע אלטרנטיבה ביראה יותר עבור אנשים המעוניינים להדביר את בתיהם. כיום ישנו גל בריאות השוטף את העולם. אנשים כבר לא אוכלים מזון מהיר, נמנעים מהשמנת יתר ועושים ספורט בכל הזדמנות אפשרית. המודעות לגוף האדם ולסביבה פורחת ועולה בכל מקום, וישראל ניצבת בגאון כאחת ממובילות המהפכה. ירקות אורגניים, לחם מקמח מלא ומיצים טבעיים בלבד הם רק חלק מהאמצעים הטבעיים שנועדו לשמור על בריאותכם. עם התקדמות המודעות לבריאות, הבינו האנשים כי הדברה באמצעות חומרים רעילים אינה באה בחשבון. לאחר הבנה זו החליטו המעורבים בדבר לנסות ולהמציא שיטה שתחליף את השיטות הקיימות. אם אתם סקרנים לדעת על איזו שיטת הדברה מדובר, אולי כדאי שתתחילו לברר על הדברה אלקטרונית – שיטת ההדברה המודרנית ביותר.

הדברה אלקטרונית – כל היתרונות

בריאות

כפי שניתן להבין, כשתבצעו הדברה אלקטרונית לא תצטרכו להשתמש בחומרי ריסוס או הדברה מכל סוג שהוא. את אמצעי הריסוס הביתיים תוכלו להעיף לפח המחזור הקרוב, ולמדביר שלכם תוכלו להגיד לטמון את מיכלי ההדברה שלו עמוק בארון. בעזרת שימוש בגלי קול ואמצעים חשמליים בלבד, נעלם הסיכון מחומרי ההדברה ואתם יכולים להזמין הדברה גם אם חיים איתכם בבית קשישים ותינוקות אשר הדברה רגילה עלולה להיות מסוכנת עבורם.

חיסכון כספי

הדברה בריסוס יש לחדש לפחות פעם בשנה. בשלב כלשהו חומרי ההדברה מתנדפים ואתם חוזרים להיות חסרי הגנה עד להגעת המדביר ופתרון הבעיה פעם נוספת, עד לשנה הבאה. אם תשתמשו באמצעים אלקטרוניים, פשוט תצרכו להזמין את המדביר להתקנה פשוטה וזריזה. המדביר יעבור בין חדרי הבית ויתקין בכל חדר בעייתי את המכשיר החשמלי המבצע את ההדברה. לאחר התקנת המכשיר יש לבחון את תקינותו ואת התועלת המופקת ממנו. בשלבים אלו המדביר עדיין מעורב, מאחר והוא המומחה למערכות אלו. לאחר סיום הבחינה ומתן האישור תפעל הדברה אוטומטית כל עוד מוזרם אליה חשמל. כך יוצא שאינכם צריכים להזמין את המדביר בכל שנה, אך יכולים לקרוא לו מדי פעם לבדיקת שגרתית שעולה פחות מהדברה רגילה אותה הייתם מזמינים לפחות פעם בשנה.