הדברת חולדות

הדברת חולדות – אתם חייבים את זה לעצמכם

הדברת חולדות היא לא לנוחות בלבד. בניגוד לנמלים אשר אמנם דוחות את רובנו אך אינן מזיקות, חולדות יכולות לגרום לנזקים גדולים ואף לתקוף בני אדם. מדובר על מכרסמים אשר מעבירים מחלות כגון כלבת ומחלות מעיים שונות וכך מזיקים לכל בני הבית ולסביבה בה הם נמצאים. כדי למנוע מצב בו משפחתכם מותקפת על ידי להקת חולדות או שמחלות שונות מתחילות להופיע סביבכם, עליכם להזמין הדברת חולדות מיד לאחר שאתם מבחינים בבעיה. אל תניחו לעצמכם לחכות ולקוות שהבעיה תיפתר מעצמה, מאחר והחולדות מתרבות במהירות והבעיה רק תגדל ובוודאי לא תיעלם. אם אתם רוצים לשמוע מעט על השיטות האפשריות בשבילכם לפתור את הבעיה החמורה, המשיכו איתנו.

הדברת חולדות – פתרונות אפשריים

פיזור רעל

כפי שבני האדם נעים מארוחה לארוחה ומנסים להישאר שבעים, החולדות גם הן עוסקות במרדף אחר המזון. מאחר והרעב המתמיד שלהן אינו מפסיק להציק הן אינן פוסלות דבר ומכרסמות אפילו חוטי חשמל. בשיטת הרעלים נשתמש ברעב זה לטובתנו על ידי פיזור של גושי רעל אשר נראים ומריחים כמו אוכל לחולדות ונחכה שהן יתפתו לנגוס בהם. החולדות חשדניות מטבען ועל כן ייקח מעט זמן עד שהן יסכימו להתקרב אל האוכל החדש שצץ לפניהן. לאחר שהן יטעמו ממנו הן יסיימו את דרכן בבית שלכם ואתם תוכלו לנשום לרווחה.

הדברה אלקטרונית

שיטה זו נחשבת לחדישה במיוחד בעולם ההדברה והיא אינה מצריכה התעסקות עם שאריות של חולדות או פיזור רעלים ברחבי הבית. בזמן השימוש בהדברה אלקטרונית כל שעליכם לעשות הוא לתת למדביר את השקט לעשות את עבודתו ותוכלו לחזות בתוצאות בתוך זמן קצר. במהלך הדברה זו מתקינים ברחבי החדרים מכשירים אלקטרוניים קטנים אשר משדרים גלי קול שמגיעים לאוזני החולדות ומזיקים אחרים. בני האדם אינם מרגישים בקולות אלו, וכמונו גם חיות המחמד כגון כלבים וחתולים. היחידים שסובלים מכך הם החולדות והמטרדים האחרים אשר בורחים מפני הרעשים הללו מאחר והם אינם מסוגלים להתמודד עם הרעש. כך הבית שלכם הופך לנקי ממזיקים ואתם נהנים מניקיון ושקט לאורך זמן.