הדברת זבובים

הדברת זבובים – זמזום אחרון ודי

הדברת זבובים היא אולי ההדברה המבוקשת ביותר שיש. זמזום הזבובים, יכולת התרבותם ויכולות התעופה המהירות שלהם הפכו אותם לאחד המטרדים הגדולים ביותר בקרב החרקים. אנשים רבים לא מסוגלים להתרכז כאשר בחדר מתעופף לו בחופשיות זבוב. הזמזום אותו משמיע הזבוב בעזרת חיכוך כנפיו זו בזו משגע את רוב האנשים וגורם להם לנסות ולעשות הדברת זבובים משל עצמם. כל זה טוב ויפה כאשר מדובר על זבוב אחד או שניים, אך מה אם מדובר במגיפה? מה עושים במצב בו יש נחיל שלם של זבובים שרק מרחף מעל הבית ובתוך החדרים?

הדברת זבובים – כל האפשרויות

ריסוס מקצועי

אחת השיטות הידועות ביותר של הדברת זבובים היא באמצעות ריסוס מקצועי. אמנם כמעט את כל החרקים ניתן לרסס, אך ריסוס המתבצע תוך כדי הדברת זבובים שונה במעט משאר הריסוסים בשוק. לחומרים אלו מוסיפים מעט סוכר כדי לגרום להדברה להיות מושכת עבור הזבובים. המתיקות והריח אכן מושכים את הזבובים והם מגיעים בהמונים בתקווה שיש במקום אוכל ומתוקים. לאחר המגע הראשון בין הזבובים לחומרי ההדברה, הריסוס מתחיל לעבוד והזבובים אמורים ליפול מהאוויר.

מלכודות דבק

לאלו מבינינו שאינם מעוניינים לרסס בבית ונמנעים מחומרים כימיים בכל שלב של חייהם, כדאי לנסות ולהזמין מדביר אשר יבצע עבורכם הדברת זבובים בעזרת מלכודות דבק ברחבי הבית. מדובר על דפים או פסים של דבק אשר מושכים אליהם את הזבובים. ברגע שהזבוב נוגע בדבק הוא נשאר תקוע במקום ולא משנה כמה הוא ינסה להשתחרר. את פסי הדבק מתקינים בעיקר ליד חלונות וכך גורמים לזבובים להיתפס כבר בכניסה לבית. התקנה במקומות אלו תפחית את מספר הזבובים הנכנסים לבית למינימום.

קטלני תאורה

כולם מכירים את הקטלנים בעלי התאורה הסגולה. הקטלנים מושכים אליהם יתושים וזבובים, כאשר הם מכוונים לעבר האור. לאחר שהזבובים נמשכים אל האור הם נוגעים במנורה ומאבדים את היכולת להמשיך ולהתעופף ברחבי הבית. כך אתם מבצעים בעצמכם הדברת זבובים ביתית ללא צורך בהזמנת מדביר מקצועי או שירותי הדברה חיצוניים מכל סוג שהוא.