פשפש המיטה

פשפש המיטה – צרה שלא כתובה בתורה

פשפש המיטה זו מכה קשה. רק תפילות ואמונה, אם אתם מאמינים.., ומדביר מקצועי יוכלו להציל אותך ממכה זו. אם מצאתם בביתכם, במיטתכם, פשפש המיטה אז מצבכם קשה,  אפילו קשה מאוד ובטח לא נעים. לא פשוט עד  כמעט בלתי אפשרי כמעט להיפטר מפשפש זה. הוא ננעץ במזרון שלכם ומתרבה ולא עוזב במהרה. פשפש המיטה הוא טפיל מציק והרסני שכדאי מאוד לשמור מרחק ממנו.

פשפש המיטה – מהיכן הוא מגיע?

הרבה פעמים מוצאים את פשפש המיטה במזרונים שקניתם מיד שנייה, מחבר, ממכרה או מסתם אתר באינטרנט. חשוב מאוד לשים לב למזרון שאתם קונים, כי לא תמיד המחיר הזול והקוסם שווה את זה.

פשפש המיטה מגיע גם כאשר יש תנאי ההיגיינה נמוכים. כמו בצבא למשל, ישנים באוהלים על החולות בלי תנאים, לעיתים בלי מקלחות, בלי היגיינה נורמאלית, בתנאי שטח גרידא. פשפש המיטה בקלות יכול להגיע ממצב כזה, לדבוק בשק שינה שלכם ולהציק לכם עד כלות. כמו כן, פשפש המיטה יכול להגיע גם מטיולים וטרקים בשטח, מחנות או מסעות של תנועות נוער ועוד.

פשפש המיטה נפוץ בעיקר בארצות המזרח. הרבה פעמים מטיילים שמטיילים בארצות המזרח, מביאים איתם את פשפש המיטה כאשר הם חוזרים  לארץ ומדביקים את בני המשפחה, את החברים והשכנים במכה הקשה והמתישה הזו.

פשפש המיטה – איך אפשר להיפטר ממנו?

הימנעו מקניית בגדים, שמיכות וחפצים ממקומות בלתי ידועים, במיוחד בשווקים פתוחים ובחנויות יד שנייה.

כאשר אתם מגלים את פשפש המיטה הראשון, הזמינו  מיד מדביר מקצועי ומנוסה שיבצע הדברה רצינית נגד פשפש המיטה. אל תתפשרו, הזמינו רק הדברה מקצועית! אתם לבדכם לא תצליחו להתמודד עם פשפש זה.

לאחר ביצוע ההדברה המאסיבית של המדביר המקצועי, הורידו את כל המצעים והמגבות הקיימים בבית וכבסו אותם היטב במכונה של הרתחה בטמפרטורה של  שישים עד תשעים מעלות. לאחר מכן יבשו אותם במייבש כביסה בחום גבוה. פעולות אלו בשילוב עם הדברה מקצועית יעזרו לכם להפטר מפשפש המיטה אחת ולתמיד. בהצלחה!