הדברה בקריות

הדברה בקריות – אין חכם כבעל הניסיון

הדברה בקריות זה דבר שחשוב לעשות אך לא כולם מודעים לזה. הפעם יצאנו לשטח ושאלנו תושבים שעברו הדברה בקריות האם הם מרוצים ובקשנו את חוות דעתם. באופן לא מפתיע כלל כולם היו מרוצים ואמרו שחייהם שודרגו בעקבות ההדברה. הלקוחות המרוצים במיוחד היו משפחות עם ילדים קטנים שהעידו כי הם פחדו להשאיר את ילדיהם סתם כך ללא השגחה ברחבי הבית שמא יטפס עליהם מקק או שהם יחליטו לשחק עם אחד החרקים ללא מודעות ואז חלילה להדבק ממנו בכל החיידקים שאותם הוא נושא.

 

הדברה בקריות – לקוחות מספרים

טובה מקרית מוצקין מספרת:

אני הכי סובלת מהג’וקים מספריים. הם עולים על הכביסה כאשר אני תולה בחוץ לייבוש. אני מנערת את הכביסה בעת ההורדה מהחבל ומכל פריט נושרים לי לפחות שני חרקים כאלה. קשה מאוד להפטר מהחרקים האלה, הם נדבקים ומתחבאים וגם קשה מאוד להרוג אותם, הם לא נתפסים בקלות ולא מתים בקלות.

יום אחד אמרתי: די! מספיק לסיוט. נמאס לפתוח חולצה נקייה מקופלת מהארון ולראות שקופץ ממנה ג’וק מספריים חי או מת, זה מגעיל ולא נעים. הזמנתי מדביר מקצועי שבדק בדיוק מהם תנאי הבית שלי ומהיכן מגיעים החרקים ועזר לי להפטר מהם אחת ולתמיד. איזו הרגשה טובה זו! ממש שדרוג והקלה.

פנינה מקריית חיים מספרת:

כבר שנים אני גרה בקריות וכל קיץ יחד עם החום והשרב הבלתי נסבל מגיעים גם המוני חרקים וג’וקים, כאילו החום לא מספיק. הורי המבוגרים סובלים ממחלות זקנה שונות ולא נעימות וצריכים בנוסף להתמודד גם עם גל היתושים והחרקים שתופסים אותם בכל מקום. לא מספיק הסבל של הזקנה, גם הסבל של הגירודים והפריחה.

החלטתי לשים קץ לסבל והזמנתי מדביר מקצועי. אין מה להשוות. אורך הרוח של הורי רב יותר והשלווה בה הם מצויים כרגע שווה כל שקל שהשקעתי בביצוע הדברה בקריות. אני ממליצה בחום, אל תחכו עד שיהיה מאוחר מידי, הזמינו עוד היום הדברה ירוקה בקריות כי זה חשוב והכרחי.

הדברה בקריות- בואו אגם אתם והצטרפו לעשרות לקוחות מרוצים שכבר עשו ולא תתחרטו!