הדברה בצפון

הדברה בצפון – ההדברה על קצה המזלג       

מהי הדברה? רובנו טועים וחושבים שהדברה, זה רק שימוש בחומרים כימים ורעילים על מנת להרוג את החרקים המציקים המסתובבים לנו בשטח המגורים שלנו. אך לא כך הדבר. הדברה בצפון מתחילה עוד הרבה לפני השימוש בחומרים הכימיים. הדברה מתחילה בדברים הפשוטים, בהקפדה על מניעת חרקים בסביבת הבית שלנו. הדברה בצפון מתבטאת בשמירה כללית על היגיינה סביב הבית, השלכת פסולת עומדת לפח, ריקון מקורות מים עומדים ועוד וכמובן אם זה לא עוזר עוברים לנשק החזק, הדברה מקצועית. הדברה בצפון עושים על ידי מדביר מקצועי בלבד המבין מתחום ומוביל בשוק ההדברות.

הדברה בצפון – שיטות סבתא למניעת חרקים

לא חייבים ישר לבצע הדברה בצפון בצורה כימית או מקצועית. מומלץ לנסות קודם להלחם בחרקים על ידי שיטות סבתא שונות:

  • על מנת להפטר מהנמלים, מומלץ לפזר קפה או ציפורנים כיוון שהנמלים ישר מתרחקות ונרתעות מהריח של הקפה והציפורנים. 
  • להרחקת זבובים ניתן למלא שקיות במים ולתלות אותם ליד הפתחים והחלונות, הזבובים מפחדים מכך ומתרחקים. כמו כן, בפיקניק שעושים בחיק הטבע ניתן למלא בקבוק בחומץ ולהשאיר אותו פתוח על השולחן, הזבובים מתרחקים מריח החומץ.
  • להרחקת יונים, ניתן לתלות נייר אלומיניום או דיסקים באזור בו מתיישבות היונים, היונים מפחדות מאוד מההשתקפות של עצמם והם מתרחקות במהירות מהמקום.
  • כמו כן, ניתן לרכוש כל מיני טריקים למניעת חרקים, זבובים או דבורים בחנויות טמבור או בחנויות כל בו גדולות. כגון: אור סגול שמרחיק יתושים, מנורה מזמזמת ששמים בשקע שהאור שלה והרעש שהיא משמיעה מרחיקים חרקים ופרפרים, נייר זוהר ודביק שתולים מהרצפה שהזבובים נמשכים אליו, נדבקים ומתים ועוד מגוון רחב של שיטות שונות ומשונות. שיטות אלו יעילות למדי אך לא תמיד הן מצליחות להלחם בתופעה ולמגר אותה עד הסוף. תלוי עד כמה חמור מצב החרקים או היתושים בביתכם…

הדברה בצפון- למנוסים בלבד

אם שיטות הסבתא לא עזרו והחרקים עדיין שם ואתם רוצים להפטר מהם בכל מחיר, זה הזמן להזמין הדברה בצפון. מומלץ להזמין מדביר מנוסה ומקצועי ולא לנסות את זה בבית. הדברה בצפון תפתור לכם את הבעיה ותשאיר אתכם עם בית נקי מחרקים