הדברת נמלים

הדברת נמלים – לסביבה נקייה יותר

הדברת נמלים לא באה למנוע פחד. רוב האנשים אינם חוששים כלל למראה נמלה קטנה. אמנם למראה נחיל של נמלים הם נבהלים מעט יותר, אבל הבהלה אינה מחשש לתקיפה או למאבק גופני. המלחמה האמיתית בין בני האדם לנמלים מתנהלת בחדרי המטבח והאמבטיה. לכולנו מובן למה אוהבות הנמלים את המטבח. הרי בחדר יש מזון מכל סוג, מתוק, מלוח, חמוץ והן יכולות לטעום מכל העולמות ולהודיע לשאר הקן היכן נמצא האוכל המתוק והטעים ביותר. לעומת זאת, חדרי האמבטיה מהווים מקום מסתור עבור רוב הנמלים אשר מחפשות ארונות שקטים בהם יוכלו להתחבא ולצאת לגיחות אל המטבח האהוב. אם תרחישים של קרבות מול הנמלים במטבח מונעים שינה מעיניכם, קראו מעט על טיפולי המניעה אותם ניתן לנקוט.

הדברת נמלים וטיפולי מניעה נוספים

הדברת נמלים

במקום לחפש שרשרת של טיפולי מניעה שונים, לכו על הצעד הבטוח והטוב ביותר. הזמינו הדברת נמלים עוד לפני שהבעיה מתחילה וכך תוכלו להיות בטוחים שאתם חוסכים לעצמכם צרות. אל תחכו לקן הראשון או לחבילת הסוכר הראשונה שתמצאו מלאת נמלים. חפשו מדביר מקצועי, הזמינו אותו אליכם ותוכלו ליהנות משקט לאורך זמן.

איטום חורים

הנמלים מוצאות דרכים רבות להיכנס אל תוך הבית. גם אם בעיניכם חור קטן הוא לא משמעותי ואתם לא לחוצים מהאסתטיקה החיצונית של הבית, אל תשכחו שבעיני הנמלים מדובר על שערים פתוחים לרווחה המזמינים אותם להיכנס אל מנעמי המטבח שלכם. כדי לא לספק לנמלים את התענוג, נסו לעבור בבית עם איש מקצוע ולאטום כל פתח אותו אתם רואים. אל תוותרו אפילו על נקודות קטנטנות, מכיוון שאפילו דרכן יכולות הנמלים לזחול פנימה.

ניקיון קבוע

לכולנו קורה מצב בו מתפזרים פירורים על הרצפה. בין אם מדובר בזמן הבישול ובין אם אחת משקיות הקניות מתפזרת, לכולם בסופו של דבר יש לכלוכי מזון בבית. אם תתאמצו לאסוף כל פירור ופירור תוכלו להיות בטוחים שהנמלים יפסחו על ביתכם. אם תניחו לפירורים להישאר כמה ימים במקומם, צפו לקן נמלים חדש שיפתח אצלכם בבית.