הרחקת יונים

 הרחקת יונים כי הבריאות שלכם חשובה יותר

הרחקת יונים יכולה להיראות מהצד כצעד מעט אכזרי. וכי מה אכפת לכם אם יונים ישבו להן מחוץ לחלון ויגרגרו קצת בינן לבין עצמן? הרי הרעש שהן עושות אפילו לא מעיר תינוק. הטעות של כל אותם אנשים היא שהם אינם מודעים לנזקים שיונים תמימות למראה עלולות להביא עמן. החל ממחלות וכלה בלכלוך, יש יותר מסיבה אחת לבצע הרחקת יונים אצלכם מחוץ לחלון. לכל אותם אנשים שחושבים שיונים מחוץ לבית הן הדבר החמוד ביותר בעולם, הרשו לנו להפריך לכם את החלום הורוד.

הרחקת יונים – כל הסיבות

לכלוך

הרחקת יונים יכולה להציל אתכם מלכלוך איום. אחד המקורות הגדולים ביותר של לכלוך עירוני הוא לשלשת יונים. היונים עפות ברחבי העיר ועושות את צרכיהן בכל רגע בו הדבר נראה להן נכון. גם אם עובר מתחת אליהן אדם, עץ או עמוד תאורה הן יעשו זאת ולא יחששו מהתוצאות. הרחקת יונים תור אתכם מהצורך לנקות החלון לשלשת כל יום שני בשבוע.

בניית הקן

הרחקת יונים תמנע מהן לבנות קן אצלכם במרזב. אם אתם שואלים את עצמכם מה כל כך גרוע בקן יונים במרזב דמיינו לעצמכם את הגשם הראשון של החורף. הגג שלכם מתמלא לאטו במי גשמים אבל אתם רגועים, הרי התקנתם מרזב חדש רק לפני שנתיים. כשאתם מגלים כתמי רטיבות בתקרה אתם לא מבינים מה קורה ומיד עולים לגג לבדיקה מקיפה. כשתראו שהמרזב חסום בידי זרדים וחוטי ברזל חלודים תבינו למה הרחקת יונים תסדר לכם חורף שקט.

העברת טפילים

רק תנו שם של טפיל וסביר להניח שתגלו שיונים נושאות אותו בכנפיהן. בעבר אולי היה נדמה שעיקר העניין של יונים מתמקד בענפי זית ובשלום עולמי, אך עם השנים התברר כי כמעט כל מחלה אפשרית ניתן לקבל מיונים או מהלשלשת שלהן. הרשימה מתחילה במחלות עיניים כגון דררת, נמשכת בחיידקים של שלשולים וכאבי בטן ואפילו מגיעה לקדחת הנילוס שעלולה לגרום למוות. אם אתם מעוניינים לשמור על הבריאות שלכם בצעו הרחקת יונים כשאתם רואים את הכנף הראשונה משתקפת מבעד לחלון.