רשת יונים

רשת יונים לימים שקטים יותר

רשת יונים יכולה להיראות כרעיון ברור מאליו, אך בעצם מדובר על המצאה פשוטה וגאונית במיוחד. לפני שהגיעה הרשת לעולם, עמדו אנשים וחשבו כיצד מרחיקים יונים מהבתים שלנו? היונים הגיעו בהמוניהן, לכלכו את האזור אליו הגיעו וגרמו לנזקים סביבתיים מלבד הנזק האסתטי, הנזק הבריאותי היה לא פחות משמעותי. היונים הביאו עמן מחלות שונות מסוגים שונים ופגעו בבני האדם אליהן היו קרובות. עקב כך החלו האנשים לחפש פתרון להרחקתן. ישבו וחשבו עד שהגו את הרעיון המבריק של רשת יונים, על כל היתרונות הטמונים בה.

רשת יונים – מגוון יתרונות ואפשרויות

מחיר

אמצעי הדברה והרחקת יונים בדרך כלל נחשבים יקרים לכיס הממוצע ועל כן רבים מוותרים עליהם מראש. לעומתם ניצבת בגאון רשת יונים פשוטה שעושה את העבודה על הצד הטוב ביותר ונחשבת זולה ביחסית לשוק ההרחקות. מחיר של רשת ממוצעת משתנה בהתאם לגודלה ולחומרים ממנה היא מורכבת, כך שינו טווח מחירים ממנו ניתן לבחור וסוגים שונים של חומרים איתם ניתן לעבוד.

עמידות

אמנם העמידות של רשתות היונים משתנה בין מחירים וחומרים שונים, אך באופן כללי מדובר על אמצעי להרחקת יונים בעל עמידות גבוהה אשר מחזיק שנים ארוכות בלא צורך בטיפול מיוחד. רשת יונים באופן כללי נחשבת לאמצעי עמיד בשוק הרחקת היונים, ניתן לראות זאת לפי אחוזי ההזמנה שלה ביחס לשאר האמצעים בשוק.

פריסה

דוקרני יונים וסלילים קפיציים הם אמצעים נוחים אך נקודתיים. כל דייר יכול להחליט היכן הוא רוצה למקם אותם, מהיכן הוא רוצה להרחיק את היונים וכמה הדבר יעלה לו. כשמתקינים רשת יונים העניין משתנה מקצה לקצה. רשת יונים ניתנת לפריסה על כל הבניין, כך שכל הדיירים יכולים להתחלק במחיר שלה. העובדה שהרשת נפרסת על כל הבניין נותנת תחושת בטחון לכל הדיירים והעובדה שמחירה מתחלק בין כולם הופך אותה לזולה ומשתלמת לכל הבניין.

מגוון רשתות

העובדה שיש מספר רב של חומרים מהם מורכבות הרשתות מקנה יכולת בחירה רחבה של סוג הרשת אותה תרצו להתאים אליכם. המבחר נע בין חוטי דיג, חוטי ברזל חבלים וחומרים נוספים אשר הרשת יכולה להיות מורכבת מהם.