ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – הדבר האמיתי

ריסוס טרמיטים יכול להציל לכם את הרהיטים מאבדון מוחלט. טרמיטים ידועים בתור אוכלי עץ מושבעים. הם מצליחים לעכל את התאית הנמצאת במוצרי עץ וחיים מהתוצרים. חוץ ממחיה עצמית הם גם עוסקים בהבאת מזון לקן ולמלכה, מה שמכריח אותם לחפש מקורות נוספים של עץ באופן קבוע ולנסות למשוך אותם בחזרה אל הקן. לכן חדירת טרמיטים עלולה להיות כל כך הרסנית. ברגע שהם יגלו את רהיטי העץ שלכם הם יסתערו עליהם עד כלות הנשימה ויחסלו כל מדף ומדף שהם יוכלו לשים עליו את גפיהם. ריסוס טרמיטים ימנע מהחרקים הקטנים להשתלט על הבית, כך שכדאי ללמוד איך עושים אותו נכון.

ריסוס טרמיטים – הדרך הנכונה לביצוע

לא להתפתות למחיר

מחיר נמוך מדי של ריסוס טרמיטים מעיד על כך שמשהו לא בסדר. ריסוס טרמיטים מורכב מחומרים יקרים במיוחד ועל כן דורש מחיר גבוה בהתאם. אם מדובר במחיר שנראה לכם זול ומפתה, לא בטוח שמומלץ לשכור את שירותי המדביר המוזל. לרוב מדובר במדבירים שמנסים חומרי הדברה חדשים או חומרים שאינם חזקים מספיק כנגד הטרמיטים הנחושים.

מדביר מקצועי

חשוב להדגיש שמזמינים ריסוס טרמיטים רק אצל מדביר מקצוען. מדבירים שאינם מקצועיים מציעים ריסוס טרמיטים מסוגים שונים, אך לרוב מדובר על תוצאות שאינן מוכחות ואמינותן מוטלת בספק. מלבד זאת, מדביר חובבן עלול לגרום נזק לדירה בה נעשה הריסוס, מאחר וחומרי ההדברה נגד טרמיטים חזקים במיוחד ויכולים לפגוע בחפצי הדירה במקרה של שימוש לא נכון.

איתור הקן

מלבד הזמנת ההדברה ובדיקת המדביר, רצוי להיות קרובים למדביר במהלך החיפושים שלו אחר מקום ההדברה הנכון. לא כל אחד יודע זאת, אך ריסוס טרמיטים חייב להתבצע במקום בו נמצא הקן. ריסוס במקום אחר עלול להביא לתוצאות חלשות יותר שלעיתים לא יהיו שוות את מחיר ההדברה וביצועה. עקב כך, חובה להסתובב עם המדביר בעת החיפושים ולוודא כי הוא אכן מוצא את הקן המרכזי. כמו כן כדאי לבדוק באלו חומרים הוא מתכנן להשתמש והאם הם חזקים מספיק כדי לסיים את הבעיה פעם אחת ולתמיד.